Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy/Główna Księgowa

KUBENZ sp. z o.o. sp.k.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych.

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych i innych wymaganych przez obowiązujące przepisy prawa.

  • Sporządzanie i terminowe wysyłanie do odpowiednich organów miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych, i innych, do sporządzenia, których zobowiązana jest Spółka.

  • Dokonywanie wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych.

  • Opracowywanie projektów przepisów wewnętrznych dotyczących prowadzenia rachunkowości.

  • Obsługa finansowa zobowiązań i należności Spółki.

  • Współdziałanie z Zarządem w zakresie opracowywania rocznych i wieloletnich planów działalności Spółki.

  • Organizowanie inwentaryzacji środków trwałych i przedmiotów nietrwałych.

  • Uczestnictwo w bieżących kontrolach przedsiębiorców.

  • Przygotowywanie materiałów na posiedzenia Zarządu (w obszarze tematycznym wynikającym z zakresu obowiązków), w tym sprawozdania finansowego za dany rok obrotowy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub rachunkowości, lub ukończone studia podyplomowe z zakresu finansów lub rachunkowości,

  • co najmniej 3 lata praktyki w dziale księgowości oraz pracy na samodzielnym stanowisku jako główny księgowy

  • nieposzlakowana opinia,

Mile widziane

  • znajomość przepisów podatkowych, płacowych, ZUS

  • znajomość obsługi programów komputerowych, w tym finansowo-księgowych (np. Płatnik, Wapro),

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie