Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny księgowy / Główna księgowa

BGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Pokrzywno 50, Pokrzywno (pow. grudziądzki)
    Pokrzywno (pow. grudziądzki), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

50

Pokrzywno (pow. grudziądzki)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska Ustawa o Rachunkowości, IFRS)

  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych

  • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,

  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.

  • Nadzór nad sprawozdawczością finansową i podatkową dla 2 spółek

  • Koordynacja obiegu dokumentów z zewnętrznym dostawcą usług księgowych dla grupy

  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Finansowym spółki

  • Monitorowanie zmian w zakresie prawa podatkowego i UoR, w tym współpraca z doradcami podatkowymi, prawnikami w zakresie rozwiązywania bieżących problemów księgowych.

  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu

  • Współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów

Nasze wymagania

  • Znajomość inwentaryzacji aktywów firmy

  • Bardzo dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów • sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Posiadanie certyfikatu uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

  • Certyfikat ACCA, uprawnienia biegłego rewidenta.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę

  • Dostęp do szkoleń z zakresu rachunkowości i finansów

  • Zyskasz możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Otrzymasz niezbędne wyposażenie do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Od 1994 r. B group z powodzeniem dostarcza swoje produkty do klientów w całej Europie. Nieustanna analiza potrzeb naszych klientów pozwala na ciągły rozwój naszej oferty nie tylko pod kątem nowych wzorów, ale także jakości naszych wyrobów. Ponad 20 letnie doświadczenie pozwala na dostarczanie swoim klientom naszych produktów i usług na najwyższym poziomie, gwarantując tym samym ich satysfakcje ze współpracy z nami oraz spełnienie pokładanych w nas oczekiwań. Firma Bgroup to nowy sposób współpracy. Całe nasze doświadczenie i uwagę poświęcamy na indywidualnym podejściu do klienta i jego potrzeb a nietypowe nowe pomysły pozwalają nam uczyć się by jeszcze skuteczniej działać na rynku.

Przewiń do profilu firmy