Oferta pracy

Główny Księgowy/ Główna Księgowa

HRK S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta, renomowanej organizacji działającej w sektorze publicznym, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, raportów, zestawień oraz analiza wyników finansowych,
  • kontrola  nad płynnością finansową i  przepływem środków pieniężnych oraz windykacją należności,
  • nadzór nad ewidencją majątku i inwestycji,
  • współudział w opracowywaniu projektów przepisów wewnętrznych oraz przygotowywanie
    i wdrażanie procedur usprawniających pracę działu,
  • organizacja, nadzór, kontrola i doskonalenie obiegu dokumentów finansowo-księgowych,
  • kontrola kompletności i rzetelności dokumentów finansowo- księgowych, zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem oraz przepisami zewnętrznymi
    i wewnętrznymi,
  • zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie),
  • minimum 6-letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 2 lata pracy na stanowisku kierowniczym,
  • doświadczenie w jednostce organizacyjnej z sektora publicznego będzie dodatkowym atutem,
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, finansach publicznych oraz podatkowych,
  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP,
  • umiejętność zarządzania zespołem, organizowania pracy i motywowania zespołu,
  • umiejętności analityczne i organizacyjne,
  • zdolności komunikacyjne oraz otwartość na zmiany.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w renomowanej organizacji,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju, dofinansowanie szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zaangażowanym zespole,
  • przyjazne środowisko pracy.

Ogłoszenie archiwalne