Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy / Główna Księgowa

TaxCoach Sp. z o.o.O firmie

  • Wierzbięcice 44A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

TaxCoach Sp. z o.o.

Wierzbięcice 44A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa podmiotów powiązanych pod kątem rachunkowym i finansowym

  • bieżąca kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych oraz rejestrów

  • nadzór nad rozliczaniem podatków (PIT, VAT, CIT)

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych

  • doradztwo podatkowe na rzecz podmiotów powiązanych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku głównej księgowej / głównego księgowego

  • umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych (PIT, VAT, CIT)

  • rzetelność, skrupulatność i dokładność

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub b2b

  • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji

  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne z zakresu rachunkowości i podatków

  • możliwość rozwoju w ramach grupy kapitałowej

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu

TaxCoach, to kancelaria księgowo-rachunkowa oparta o ekspertów, oraz zaangażowanie zespołu. Stawiamy na pracowitych i doświadczonych ludzi po to, aby oferować naszym klientom światowy poziom usług. Obsługujemy firmy polskie i europejskie np. z Anglii, Ukrainy, Rosji, Niemiec, Francji, Holandii, ale też mamy znaczny portfel klientów z tak odległych kierunków, jak Chiny, Japonia czy Iran. Nasz profesjonalizm został dostrzeżony przez spółki z różnych sektorów gospodarki z wielu rynków.

Przewiń do profilu firmy