Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny księgowy / Główna księgowa

EUROWAGON sp. z o.o.O firmie

  • plac Andersa 7
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

EUROWAGON sp. z o.o.

plac Andersa 7

Poznań

EUROWAGON sp. z o.o. jest wiodącą firmą w obszarze wynajmu taboru kolejowego w Polsce.

Naszą misją jest stworzenie największej, profesjonalnej firmy ROSCO w Europie. Klientami EUROWAGON są największe grupy przemysłowe z Polski i krajów zachodniej Europy oraz wiodący europejscy przewoźnicy kolejowi.

www.euro-wagon.com

Dołączysz do zgranego zespołu w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie. Dołączysz do działu finansowego i będziesz raportować bezpośrednio do członka zarządu ds. finansowych. W zespole księgowym, oprócz Ciebie, pracuje jeszcze jedna osoba, dla której będziesz bezpośrednim/-ą przełożonym/-ą.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz dokumentacji kadrowej
  • Koordynacja procesów księgowych i kadrowych
  • Raportowanie zewnętrzne, m.in. GUS
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Współpraca z zespołem finansowym (analitykami finansowymi)
  • Współpraca z audytorami
  • Współpraca z doradcami podatkowymi
  • Współpraca z bankami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności z zakresu rachunkowości i finansów, udokumentowane wykształcenie lub kwalifikacje będą dodatkowym atutem, np. biegły rewident, ACCA
  • Znajomości przepisów z zakresu rachunkowości, prawa pracy, a także prawa podatkowego w podstawowym zakresie
  • Nastawienia na wspieranie organizacji oraz ciągłą optymalizację procesów
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (kontakt z zagranicznymi klientami w kwestiach księgowych, podatkowych)
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych
  • Dobrej organizacji pracy na samodzielnym stanowisku

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów dodatkowych, w tym prywatna opieka medyczna, Multisport
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość wdrażania własnych pomysłów, tworzenia własnych procesów
  • Wiele możliwości rozwoju: praca w międzynarodowym środowisku, dofinansowanie do kształcenia, budżet szkoleniowy
  • Pracę w miłej atmosferze i dynamicznie rozwijającej się firmie

Ogłoszenie archiwalne