Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy/Główna Księgowa

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 24.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
    • Zapewnienie prawidłowego i terminowego obiegu dokumentów księgowych,
    • Nadzorowanie polityki rachunkowości
    • Koordynowanie rozliczeń podatkowych firmy, sporządzanie deklaracji podatkowych, współpraca z Urzędem Skarbowym i audytorami,
    • Sporządzanie miesięcznych oraz rocznych sprawozdań finansowych,
    • Kontrola wewnętrzna, tworzenie procedur w obszarach powiązanych z księgowością,
    • Koordynowanie pracy zespołu księgowego.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej/Głównego Księgowego (preferowane w branży budowlanej),
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
    • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowości,
    • Znajomość zasad sporządzania sprawozdań finansowych,
    • Znajomość Microsoft Office, w szczególności Excel,
    • Mile widziana znajomość programu Enova,
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
    • Niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.