Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy / Główna Księgowa

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klinika Rehasport jest miejscem najwyższych kompetencji medycznych z zakresu ortopedii, diagnostyki obrazowej i rehabilitacji. Zorientowani jesteśmy na kompleksową pomoc pacjentowi od momentu urazu przez zabieg operacyjny po rehabilitację.

    Zaufały nam dziesiątki tysięcy pacjentów, a wśród nich także wielu wybitnych polskich i zagranicznych sportowców – Olimpijczyków, Mistrzów Świata i Europy. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować niespotykany dotąd w Polsce standard leczenia oraz obsługi Pacjentów.

    Zespół medyczny Rehasport Clinic tworzą ludzie, którzy z pasją oddają się temu co robią, bez względu na dziedzinę swojej specjalizacji. Skuteczna pomoc pacjentowi to nasz cel nadrzędny, którego osiągnięcie za każdym razem daje nam ogromną i tak cenną satysfakcję.

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wymogami Grupy,
    • sporządzanie i terminowa wysyłka deklaracji podatkowych (CIT, VAT, JPK) oraz raportów statutowych (GUS, NBP),
    • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
    • sporządzenie i aktualizacja polityki rachunkowości,
    • wdrażanie efektywnych kontroli wewnętrznych w obszarze księgowości,
    • nadzór nad systemem finansowo - księgowym,
    • optymalizacja procesów księgowych,
    • nadzór nad procesem zamknięcia miesiąca na potrzeby Grupy,
    • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz raportów na potrzeby Grupy,
    • ścisła współpraca z biegłym rewidentem podczas badania ksiąg rachunkowych,
    • zarządzanie podległym zespołem.

    Wymagania:

    • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • wykształcenie wyższe: finanse, rachunkowość,
    • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości (znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości będzie dodatkowym atutem),
    • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych,
    • dobra znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza Excel,
    • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • znajomość systemów finansowo – księgowych (znajomość Enova będzie dodatkowym atutem),
    • samodzielność i dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
    • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz posiadanych kompetencji,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • duży zakres samodzielności, możliwość rozwoju w strukturach Grupy oraz pracę w swobodnej atmosferze.
    Osoby spełniające powyższe warunki oraz zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj z tematem wiadomości: Główny Księgowy / Główna Księgowa.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rehasport Clinic Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Góreckiej 30, 60-201 Poznań, zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i załączonym CV w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu".

    Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Rehasport Clinic Sp. z o. o,  ul. Górecka 30, 60-201 Poznań, dostępne są na stronie https://www.rehasport.pl/o-nas/

    Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Rehasport Clinic Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Góreckiej 30, 60-201 Poznań, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]