Główny Księgowy/Główna Księgowa

Simplicity RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nasz Klient jest międzynarodową firmą działającą w nietuzinkowej branży, w biznesie opartym o relacje z artystami, twórcami, kulturą i show biznesem. Jest to zdecydowanie lider obszaru, w którym się specjalizuje, a logo firmy kojarzy z pewnością każdy przeciętny mieszkaniec naszej planety.

Ze względu na włączenie obszaru księgowości do struktur SSC, poszukujemy wyjątkowego kandydata, który mógłby dołączyć do firmy naszego Klienta jako:

Główny Księgowy/Główna Księgowa [rekrutacja prowadzona online]

Najważniejsze zadania:

  • zarządzanie maksymalnie dwuosobowym zespołem księgowym;
  • zarządzanie księgowością, sprawozdawczością oraz bilansami w spółce z o. o.;
  • przygotowywanie ksiąg do polskiego zamknięcia miesiąca/roku;
  • przygotowanie danych księgowych w zindywidualizowanym planie kont do raportowania wg US GAAP;
  • odpowiedzialność za terminowe i zgodne z prawem naliczanie zobowiązań takich jak: VAT, CIT, podatek potrącany u źródła WHT, podatek od nieruchomości, itp.;
  • odpowiedzialność za właściwą sprawozdawczość zewnętrzną (US, GUS, NBP, itp.);
  • wsparcie konsultacyjne w podejmowaniu decyzji prawno-podatkowych dotyczących trudnych zagadnień podatkowo-księgowych (współpraca z prawnikiem i doradcami podatkowymi, szukanie rozwiązań w przypadkach braku jednoznacznych interpretacji prawnych itp.).

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego/Głównej Księgowej w sp. z o.o.;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym;
  • wiedza w zakresie polskich przepisów podatkowych dotyczących księgowości i sprawozdawczości dla spółek z o.o.;
  • wiedza w zakresie: VAT, CIT, ustawy o rachunkowości, prawa bilansowego;
  • bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • bardzo silne umiejętności i kompetencje liderskie/managerskie (umiejętność budowania autorytetu i zarządzania silnym merytorycznie zespołem);
  • wysoka skrupulatność i odpowiedzialność;
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem finansowym (np. SAP FICO, Symfonia itp.)

Nasz klient oferuje:

  • stabilną pracę w znanej i prestiżowej organizacji o długoletniej i bardzo ciekawej historii,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet socjalny,
  • atrakcyjny system premiowy.
W dokumencie który do nas prześlesz, zamieść proszę następującą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: firmę Amberstone Associates Sp. z o.o. (funkcjonującą również pod markami: Simplicity Recruitment, BlueAmber oraz FurryOwl) z siedzibą w Warszawie, 00-203, przy ul. Bonifraterskiej 17, numer KRS: 0000419720. Wyrażam zgodę by moje dane osobowe przechowywane były w systemie bazodanowym należącym do Amberstone Associates Sp. z o.o., będącego administratorem danych, i wykorzystywane jedynie w celu informowania mnie o pojawiających się ofertach zawodowych oraz możliwości wzięcia udziału w prowadzonych przez administratora danych rekrutacjach.

Oświadczam, iż zgody udzielam dobrowolnie i wiem, iż przysługuje mi prawo do żądania sprostowania (poprawiania) bądź usunięcia moich danych osobowych oraz prawo do cofnięcia wyrażonej przeze mnie zgody w dowolnym momencie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy