Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny Księgowy/Główna Księgowa

HALFING & PETERSEN

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem księgowości

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi

  • Weryfikacja i ewidencja dokumentów finansowo-księgowych: koszty, przychody, wyciągi bankowe

  • Realizacja procesów zamknięcia miesiąca i roku

  • Sporządzanie okresowych i rocznych deklaracji i sprawozdań

  • Optymalizacja i usprawnienie organizacji procesów księgowych

  • Przygotowanie zestawień na potrzeby Zarządu

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na tożsamym stanowisku – warunek konieczny

  • Zaawansowana znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego – warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Mile widziane

  • Znajomość MSR

Pracodawca oferuje

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów