Oferta pracy

Główny księgowy/Główna księgowa w Spółce Akcyjnej

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • pełne prowadzenie księgowości spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi,
  • zarządzanie pracą zespołu wraz z układaniem wewnętrznych procesów księgowych,
  • sporządzanie rocznych i okresowych zestawień finansowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT),
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • odpowiedzialność za realizację polityki finansowej firmy, obszary księgowości, sprawozdawczości, rozliczeń, controllingu,
  • analiza przepływów pieniężnych oraz zapewnienie płynności finansowej firmy,
  • przygotowanie planów finansowych, budżetów i kontrola ich realizacji,
  • współpraca z bankami, instytucjami finansowymi, pozyskiwanie finansowania zewnętrznego,
  • optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego,
  • stałą współpracę z zarządem w zakresie podejmowania optymalnych decyzji finansowych.

Wymagania:

  • minimum 5-letniego doświadczenia w obszarze zarządzania działem księgowości w firmie handlowo-produkcyjnej o wysokich obrotach,
  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółki akcyjnej,
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse i rachunkowość bądź pokrewne),
  • zdolności analitycznego myślenia, planowania oraz delegowania zadań,
  • orientacji na efektywność procesu obiegu dokumentów i procesów księgowych w tym ich automatyzacji,
  • umiejętność podejmowania decyzji, również pod presją czasu,
  • biegłej znajomości zasad rachunkowości zarządczej i prawa podatkowego,
  • biegłej obsługi programu MS EXCEL.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie zajmującej się produkcją kosmetyków
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • dostęp do szkoleń.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy