Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy / Główna Księgowa

Bonnier Business PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej rachunkowości dla 3 podmiotów sp. z o.o. z Grupy Spółek w polsce;

  • Miesięczne raportowanie P&L oraz BS do Grupy Miedzynarodowej (6 dzień roboczy);

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych bez konsolidacji dla wszystkich 3 spółek;

  • Odpowiedzialność za wszelkie kwestie podatkowe w tym sporządzanie wszystkich deklaracji podatowych, CIT, VAT, JPK, podatek u źródła, GUS, NBP, nadzór nad procedurą MDR, ceny transferowe;

  • Współpraca z audytorami, bankami, urzędem skarbowym, zewnętrznymi doradcami;

  • Nadzorowanie pracy działu księgowego (zespół 4 osób);

  • Usprawnienie procesów i procedur wewnątrz Działu Księgowości;

  • Sprawozdawczość finansowa przy bezpośrednim kontakcie z zarządem i udziałowcami w j. ang.;

  • Analiza wszystkich umów pod względem rachunkowym i podatkowym;

  • Raportowanie bezpośrednio do dyrektora finansowego Spółki;

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze pełnej księgowości, w tym ok. 3 – letnie na stanowisku głównego księgowego/ kierownika działu księgowości;

  • Samodzielne prowadzenie wszystkich deklaracji podatkowych;

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości;

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy pod presją czas,

  • Biegła znajomość excel.

Mile widziane

  • Znajomość programów Enova, Jedox, Ocra FPM.

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet sportowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Bonnier Business Polska

Bonnier Business Polska należy do międzynarodowego koncernu wydawniczego Bonnier AB. Jesteśmy wydawcą dziennika „Puls Biznesu” oraz portali bankier.pl. pb.pl i pulsmedycyny.pl. Naszym głównym dążeniem jest innowacja i rozwój wszystkich naszych produktów w celu osiągnięcia pozycji lidera na rynku.

Przewiń do profilu firmy