Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny księgowy / Główna księgowa

TMS LUMINA SP Z O OO firmie

TMS LUMINA SP Z O O

Aleja Stanów Zjednoczonych 61

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą kilkunastoosobowego zespołu kadrowo-księgowego

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego

  • terminowe i zgodne z obowiązującymi przepisami przygotowywanie rozliczeń podatkowych

  • kontrola merytoryczna procesów księgowych i ich zgodności z przepisami prawa oraz wewnętrznymi wymogami obsługiwanych spółek

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych

  • współpraca przy sporządzaniu dokumentacji cen transferowych

  • kontakt i współpraca z kontrahentami

  • kontakt z bankami, instytucjami finansowymi i urzędami skarbowymi

  • współpraca z zewnętrznymi organami nadzoru i kontroli, w tym z audytorem

  • opiniowanie umów w zakresie podatkowo-księgowym

  • monitorowanie zmian w przepisach prawnych

  • przygotowywanie i aktualizacja procedur niezbędnych do pracy zespołu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości

  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

  • znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości

  • znajomość prawa pracy

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników

  • praktyczna znajomość MS Office, w tym Excela

  • umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność i otwartość na zmiany

  • samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu

  • znajomość programów księgowych Comarch Optima oraz Symfonia

  • znajomość programu Płatnik

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w strukturach rosnącej organizacji

  • możliwość ciągłego rozwoju kompetencji

  • pakiet opieki medycznej Luxmed

  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę lub B2B

  • pracę w miłej atmosferze

  • miejsce parkingowe

  • pracę na miejscu w biurze

TMS Lumina Sp. z o.o. to centrum usług wspólnych (świadczące usługi księgowe) z biurem w Warszawie, blisko Ronda Wiatraczna, na 11 piętrze nowoczesnego biurowca.

Przewiń do profilu firmy