Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy / Główna Księgowa

CRESTT sp. z o.o.

8 00010 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Tadeusza Rejtana 17

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • Sporządzanie oraz wysyłanie deklaracji podatkowych

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi

  • Koordynacja procesu płatności

  • Wypracowanie i nadzór nad standardami rachunkowości w spółce

  • Przestrzeganie standardów zasad oraz przepisów rachunkowych

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnego Księgowego

  • Praktyczna znajomość zasad księgowości i prawa podatkowego

  • Nastawienie na automatyzacje procesów księgowych

  • Samodzielność i komunikatywność

Mile widziane

  • Znajomość systemu księgowego Optima

  • Doświadczenie w pracy w ramach grup kapitałowych

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • Zdolności analityczne oraz syntezy wyników pracy

  • Bardzo dobra znajomość Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z perspektywą dalszego zawodowego rozwoju, potwierdzenia swoich dotychczasowych umiejętności oraz wykorzystania swoich doświadczeń

  • Pracę na rzecz biznesu firmy w Polsce i za granicą

  • Możliwość istotnego wpływu na decyzje biznesowe firmy oraz jej kierunki rozwoju

  • Kurs przygotowawczy z niezbędnych narzędzi od pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Crestt jest firmą świadczącą usługi informatyczne w obszarze integracji danych, zaawansowanej analityki oraz wynajmu specjalistów IT. Crestt powstał na początku 2017 r. i rozwija się bardzo dynamicznie, osiągając wzrost obrotów o 100% rok do roku. Crestt zatrudnia obecnie ponad. 150 pracowników i współpracowników i realizuje usługi oraz projekty informatyczne głównie dla dużych firm z branży telekomunikacyjnej, finansowej, IT oraz logistycznej zarówno w Polsce jak i zagranicą. W związku z planami rozwoju naszego biznesu w Polsce i za granicą poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko Główny Księgowy / Główna Księgowa.

Przewiń do profilu firmy