Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy / Główna Księgowa

CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ - ZAMEK UJAZDOWSKI

10 00012 000 brutto / mies.

Jazdów 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie oraz nadzór nad całością gospodarki finansowej CSW zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego

  • Prowadzenie pełnej ewidencji księgowej CSW zgodnie z przepisami

  • Nadzór nad comiesięcznym zamknięciem ksiąg rachunkowych oraz obiegiem dokumentów

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i terminami

  • Nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych

  • Prowadzenie projektów wewnętrznych, usprawnianie procesów i procedur dotyczących spraw finansowo-księgowych

  • Wykonywanie wstępnej kontroli operacji gospodarczych w zakresie: zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym oraz kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji finansowych i gospodarczych

  • Wykonywanie dyspozycji środkami finansowymi

  • Wnioskowanie w sprawach inwentaryzacji składników majątku trwałego CSW

  • Wykonywanie pozostałych obowiązków wynikających z Ustawy z dnia 30 czerwca 2005 r. o finansach publicznych (Dz.U.2013 poz.885)

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie jako Główna/-y Księgowa/-y lub jej/ jego zastępcy

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: finanse, rachunkowość)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Dobra znajomość przepisów dotyczących prawa pracy, ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Biegła znajomość pakietu MS Office oraz programu Symfonia

  • Znajomość przepisów i procedur związanych z obsługą umów realizowanych na zlecenie Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • duża samodzielność w działaniu

  • umiejętność sprawnej organizacji pracy, dokładność, sumienność

To oferujemy

Stałą, interesującą i różnorodną pracę dającą możliwość współtworzenia ważnej instytucji kultury w ramach umowy o pracę

O nas

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie jest narodową instytucją kultury, miejscem tworzenia i prezentacji sztuki współczesnej we wszystkich jej przejawach. Na program składają się wystawy, warsztaty edukacyjne, performans, koncerty muzyczne, projekcje filmowe, a także wykłady i seminaria. Prowadzona jest również działalność wydawnicza. W CSW Zamek Ujazdowski działa też kino i program rezydencji artystycznych