Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy / Główna Księgowa

KILJAN JANUSZ KILJAŃCZYK

8 00012 000 brutto / mies.

Zagójska 7

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Samodzielne prowadzenie księgowości i spraw kadrowych dla 6 osób.

Bieżące księgowanie dokumentów, przekazywanie i przygotowanie dokumentów dla ZUSu i Urzędu Skarbowego, prowadzenie spółek powiązanych kapitałowo. Przygotowywanie budżetu na określone okresy, przygotowanie zestawienia wydatków i przychodów dla właściciela. Dbałość o finanse firmy, kontakt z bankiem analizy finansowe

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy samodzielnego głównego księgowego

  • Doskonała znajomość programów komputerowych

  • Prawa pracy

  • VAT i podatki

  • Znajomość rachunkowości i aktualnych przepisów finansowych

  • Prawa spółek kapitałowych

  • Mile widziana własna działalność gospodarcza

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych

To oferujemy

  • Stabilna praca

  • Odpowiednie wynagrodzenie

  • Materiały i narzędzia niezbędne do pracy

Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

O nas

Nieduża prywatna firma zajmująca się wynajmowaniem domów i lokali biurowych.

Wybudowała 3 osiedla domów jednorodzinnych w Warszawie, obecnie prowadzi budowę domów na Mazurach. Kilka zatrudnionych osób czyli rodzinna atmosfera. Wszyscy lubią zwierzaki, brak palących.