Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny Księgowy / Główna Księgowa

ADVAISO sp. z o.o. O firmie

  • Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Kierownik

ADVAISO sp. z o.o.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44

Warszawa

Janusz, Justyna i Adam Wyrzykowscy, firma rodzinna - Grupa Kancelaria Wyrzykowscy. Zaczęliśmy już w 1998 r. i od tego czasu nie możemy się zatrzymać. Cieszymy się, że odwiedziłeś niniejsze ogłoszenie, ponieważ być może to właśnie Ty staniesz się częścią naszego zespołu.

Większość przedsiębiorców dąży do tego aby oszczędzać czas i pieniądze. My marzyliśmy o tym aby stworzyć firmę doradczą, która w kompleksowy sposób zajmie się ich problemami. Skupiamy wiele profesjonalnych usług w jednym miejscu ale w kilku osobach.

Nieustannie idziemy do przodu. Nie patrzymy wstecz. Podchodzimy do spraw inaczej. Odpowiadamy na zmieniające się potrzeby. Jesteśmy nowocześni. Stale dostosowujemy ofertę. Kancelaria Wyrzykowscy to kompleksowa obsługa, profesjonalizm i doświadczenie.

Miejsce pracy: Warszawa (niewykluczona możliwość pracy w Pułtusku)

Chciałbyś / chciałabyś pracować i rozwijać się w firmie doradczej w zakresie podatków, prawa, księgowości, kadr i płac? Poszukujesz zgranego zespołu i stabilnych warunków? Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i dołącz do naszego zespołu!

Na stanowisko Głównej Księgowej / Głównego Księgowego poszukujemy osoby z minimum 2 letnim doświadczeniem w prowadzenie pełnej księgowości dla spółek handlowych / książki przychodów i rozchodów // mile widziana znajomość przepisów kadrowo-płacowych pozwalająca na swobodną współpracę z Główną Kadrową.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z wymaganiami:

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • nadzorowanie procesów księgowych i kierowaniem zespołem młodszych asystentów;
  • samodzielne prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych, przygotowywanie odpowiednich deklaracji i formularzy PIT, CIT, VAT, PCC, NIP-8 i inne;
  • samodzielnie sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • kontakt z instytucjami, urzędami, klientami i partnerami;
  • wystawianie dokumentów zewnętrznych;
  • sporządzanie pism urzędowych,
  • kompletowanie, kontrolowanie dokumentów biurowych;
  • znajomość zakresu kadr i płac umożliwiająca swobodną współpracę z osobami odpowiedzialnymi za obszar kadr i płac;
  • kontrola i delegowanie zadań w zespole, zarządzanie procesami zachodzącymi w biurze rachunkowych;

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • bardzo dobrej znajomości ustawy o rachunkowości;
  • bardzo dobrej znajomości ustaw podatkowych w szczególności: VAT, PIT, CIT;
  • bardzo wysokiej kultury osobistej i higieny pracy;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętności pracy w zespole i zarządzania zespołem, delegowania zadań;;
  • zaangażowania, odpowiedzialności i samodyscypliny;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • zdolności analitycznego myślenia;
  • dobrego przygotowania uniwersyteckiego;
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office w szczególności Excel;
  • dokładność, skrupulatność, umiejętności organizacyjnych;

Co oferujemy?

  • szkolenie wdrożeniowe;
  • możliwa częściowa praca zdalna
  • pracę na zautomatyzowanych programach księgowych z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań biznesowych;
  • pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole;
  • stabilne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanego doświadczenia, samodzielności pracy, umiejętności, kompetencji
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • premię za uczestnictwo w dodatkowych projektach;
  • możliwość szerokiego rozwoju zawodowego przy współpracy z doświadczoną kadrą kierowniczą;

Dodatkowe atuty: znajomość programu Symfonia, Płatnik, Gratyfikant, WfFakir

Ogłoszenie archiwalne