Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy / Główna Księgowa

KEYNES sp. z o.o.O firmie

KEYNES sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 61

Warszawa

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie  Pełnej ksiegowsoci spolek
  • prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
  • kalkulacja podatku od towarów i usług, podatku dochodowego, sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, JPK i innych,
  • analizowanie sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie bilansu,
  • nadzorowanie rozliczeń finansowych,
  • kontrolowanie wyników finansowych firmy,
  • zarządzanie ryzykiem finansowym,
  • planowanie, analiza i wnioskowanie strategiczne,
  • planowanie i kontrola kosztów,
  • sporządzanie budżetów i planów,
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu,
  • monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz właściwe ich stosowanie,

Wymagania:

  • Min. 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Głównego Księgowego oraz 5-letni staż na stanowiskach finansowo-księgowych w prowadzeniu pełnej księgowości spolek.
  • Pełnego wykształcenia wyższego (ekonomia, finanse, rachunkowość
  • Dobrej znajomości podatku Vat i podatków dochodowych
  • Znajomości narzędzi informatycznych (w tym programu symfonia
  • Dobrej organizacji pracy
  • Odpowiedzialności, rzetelności i zaangażowania
  • Komunikatywnej znajomość angielskiego

Oferujemy:

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę zatrudnienie na podstawie umowy o pracy w pełnym etacie;
  • możliwości rozwoju;
  • dobre warunki pracy.

Ogłoszenie archiwalne