Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy/Główna Księgowa

OnClouds Sp. z o.o.O firmie

  • Flory 3
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

OnClouds Sp. z o.o.

Flory 3

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych spółek,
  • księgowanie faktur kosztowych i sprzedażowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT,VAT,PCC i plików JPK, w tym weryfikacja i gromadzenie niezbędnych dokumentów,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie i odpowiedzialność za sprawozdawczość do GUS,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości, MSR/MSSF oraz prawem podatkowym,
  • aktywny i samodzielny udział w przygotowaniu dokumentacji dla audytorów,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne organizacji,
  • zamykanie ksiąg,
  • analiza, weryfikacja i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych.

Nasze wymagania:

  • minimum 4 - letnie doświadczenie w księgowości (spółki prawa handlowego),
  • znajomość regulacji podatkowych i zagadnień księgowych,
  • umiejętność sporządzania deklaracji i prowadzenia dokumentacji podatkowej (VAT,CIT),
  • znajomość programów księgowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze finansów i rachunkowości.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B, to zależy od Ciebie,
  • zatrudnienie od zaraz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i kompteencji,
  • pracę w biurze w Śródmieściu,
  • pracę w godz. 9:00 -17:00,
  • partnerskie podejście i zdrową atmosferę, niekorporacyjną kulturę pracy,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne.

Ogłoszenie archiwalne