Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy / Główna Księgowa

SOLARTECH BY MAYBATT sp. z o.o.O firmie

  • Puławska 543
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

SOLARTECH BY MAYBATT sp. z o.o.

Puławska 543

Warszawa

Budujemy farmy fotowoltaiczne do 1 MW.

Od 15 lat działamy na rynku odnawialnych źródeł energii, jesteśmy ekspertem
w zakresie fotowoltaiki. Do naszego Zespołu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • samodzielne i kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych,
  • nadzór nad obszarem kadrowo-płacowym,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych wg UoR,
  • sporządzanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych wg UoR,
  • sporządzanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • nadzorowanie obiegu dokumentów księgowych, weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • przygotowywanie przelewów bankowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i RMK,
  • doradztwo z zakresu księgowości i prawa podatkowego,
  • reprezentowanie spółki przed instytucjami zewnętrznymi,

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (rachunkowość, finanse, ekonomia),
  • bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu VAT, CIT, UoR,
  • znajomości kadr i płac,
  • znajomości regulacji w zakresie cen transferowych,
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • doświadczenia w pracy w księgowości w firmie budowlanej,
  • doświadczenia w pracy w firmach podlegających badaniu sprawozdań finansowych,
  • znajomości systemów INSERT (Rewizor, Gratyfikant, Subiekt) i Płatnik,
  • minimum 5-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Głównego Księgowego – warunek konieczny; licencja MF lub certyfikaty księgowe – mile widziane,
  • bardzo dobrze rozwiniętego analitycznego myślenia oraz umiejętności planowania pracy i ustalania priorytetów,
  • umiejętności pracy wielozadaniowej,
  • dokładności, odpowiedzialności i sumienności w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętności kierowania niedużym zespołem i pracy zespołowej

Oferujemy:

  • pracę w energicznym i otwartym zespole,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • narzędzia wspomagające pracę (SaldeoSmart, Wolters Kluwer LEX),
  • pracę stacjonarną na pełny etat (wyłącznie w naszym biurze),
  • umowa zlecenie, o pracę lub b2b - wg preferencji

Prosimy o zgłoszenia tylko od osób z doświadczeniem w pracy na samodzielnym stanowisku.

Z góry dziękujemy za wszystkie przesłane CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne