Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy / Główna Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi, Amnet, Hypermedia linked by Isobar, Lubię to! linked by Isobar oraz RED8.

    Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków

    • Nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych spółek należących do grupy Dentsu Aegis Network w Polsce,
    • Aktualizowanie polityki rachunkowości, procedur i polityk wewnętrznych,
    • Nadzorowanie właściwego obiegu, kompletowania, przechowywania i archiwizacji dokumentów księgowych,
    • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
    • Nadzór nad rozliczaniem podatku VAT oraz sporządzaniem deklaracji i raportów w tym zakresie (VAT-7, VAT-UE, JPK),
    • Nadzór nad sporządzaniem sprawozdań GUS i NBP,
    • Rozliczanie podatku CIT i sporządzanie deklaracji podatkowych, nadzór nad rozliczaniem podatku u źródła oraz sporządzania informacji i deklaracji podatkowych (IFT-2R, CIT-10Z),
    • Współpraca z bankami, urzędami skarbowymi, kontrahentami, doradcami,
    • Współpraca z pozostałymi działami, w tym analiza dokumentów pod kątem ryzyk podatkowych,
    • Współpraca z audytorami (wewnętrznymi i zewnętrznymi),
    • Zarządzanie podległym zespołem księgowym, w tym motywowanie i rozwój.

    Nasze oczekiwania:

    • Wyższe wykształcenie ekonomiczne, preferowane kierunki: rachunkowość i finanse,
    • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowych strukturach,
    • Biegła praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego (wraz z aktualnymi zmianami),
    • Biegła praktyczna i operacyjna wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości,
    • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
    • Znajomość systemu RAKS będzie bardzo dużym atutem,
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca ze spółkami w grupie),
    • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Otwartość, komunikatywność, umiejętność podejmowania decyzji, odpowiedzialność, dokładność terminowość, pro aktywne podejście, inicjatywa w działaniu, otwartość na nowe obowiązki i wyzwania.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
    • Pracę w nowoczesnym biurze ze strefami relaksu, siłownią, parkingiem rowerowym, oraz Day Care dla dzieci,
    • Hektolitry pysznej, gorącej kawy!

    Prosimy o uwzględnieniu w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”