Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy / Główna Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2019-04-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OPTIM HUMAN Sp. z o.o

    Optim Human (www.optimhuman.com) jest firmą doradztwa personalnego zajmującą się usługami HR (rekrutacją, szkoleniami, coachingiem, konsultingiem oraz analityką HR).

    Obsługujemy Klientów indywidulanych, biznesowych, prestiżowych oraz inwestycyjnych. Reprezentujemy praktyczną i mocno biznesową część HR dzięki obecności w Radzie Programowej przedstawicieli wywodzących się z różnych specjalności (również spoza branży HR).

    Nasze usługi uwzględniają bieżące trendy, rozwiązania technologiczne oraz zmiany pokoleniowe.

    Aktualnie dla naszego Klienta z branży finansowej poszukujemy osób na stanowisko:

    Główny Księgowy/Główna Księgowa

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska

    • Sprawowanie samodzielnej kontroli formalno-prawnej i rachunkowej wszystkich dowodów księgowych;
    • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdawczości GUS i NBP;
    • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami Księgi Głównej;
    • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
    • Przygotowanie dokumentacji do audytów i kontroli skarbowych;
    • Rozliczanie transakcji walutowych (wycena, różnice kursowe);
    • Przygotowanie oraz podpisywanie sprawozdań finansowych i innych raportów zgodnie z UoR w tym skonsolidowanych sprawozdań finansowych Grupy;
    • Komunikacja z innymi podmiotami z grupy z zakresie IC;

    Oczekiwania:

    • Minimum trzyletniego doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2;
    • Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu;
    • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych, w tym podatku u źródła;
    • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku;
    • Wysoki poziom etyki zawodowej;
    • Otwartość na nowe zadania;
    • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy;
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży finansowej;
    • Szkolenia branżowe;
    • Rozwój w międzynarodowym środowisku;

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierających: CV (z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych) oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.