Logo Pracuj.pl

Główny Księgowy / Główna Księgowa

TOROMEGA POLSKA sp. z o.o.O firmie

8 317–11 251
brutto / mies.

TOROMEGA POLSKA sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 100

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie spraw księgowych i podatkowych firmy (pełna księgowość);
  • obsługa kadrowo-płacowa (naliczanie wynagrodzeń, umowy cywilno-prawne, urlopy, świadectwa pracy itp.);
  • przygotowywanie dokumentów do sprawozdań finansowych oraz innych raportów finansowych;
  • sporządzanie deklaracji CIT, VAT, ZUS, PIT, GUS, itp.;
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, banki, ZUS, audytorzy itp.);
  • wsparcie przy organizacji właściwego obiegu, kompletowania i przechowywania dokumentów księgowych;
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych;
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;
  • uzgadnianie i weryfikacja fiskalizacji paragonów;
  • wystawianie faktur sprzedażowych;
  • przygotowywanie danych dla audytora zewnętrznego zgodnie z zapotrzebowaniem;
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby firmy;
  • rejestracja faktur;
  • przygotowywanie przebiegów płatności;
  • wykonywanie terminowych działań związanych z zamknięciem miesiąca i roku zgodnie z lokalnymi przepisami GAAP;
  • sporządzanie miesięcznych raportów finansowych;
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych.

Nasze wymagania

  • 5 – letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółki z o.o.;
  • biegła znajomość zasad księgowości;
  • biegła znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i naliczania wynagrodzeń;
  • samodzielność, rzetelność, uczciwość, bardzo dobra organizacja pracy;
  • zaangażowania, inicjatywa i odpowiedzialność;
  • znajomości obsługi komputera (Windows, pakiet Microsoft Office);
  • znajomość kadr i płac;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego albo rosyjskiego(warunek konieczny);
  • mile widziana znajomość programów: Fakir, Navision.

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy
  • Pracę w profesjonalnym, młodym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pyszną kawę i herbatę

Benefity

  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

O nas

Najlepszy partner w budownictwie. Razem możemy osiągnąć znacznie więcej!

UAB Toromega jest firmą budowlaną należącą do Grupy MAR i realizującą międzynarodowe projekty budowlane. Dzięki naszemu zespołowi profesjonalistów tworzymy unikalne rozwiązania dla każdego projektu i zapewniamy naszym klientom usługi najwyższej jakości.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu ekspertów, którzy zgromadzili doświadczenie w złożonych projektach jądrowych, izolacji przemysłowych, rusztowaniach i budownictwie ogólnym na całym świecie.

Główny Księgowy / Główna Księgowa, Aleje Jerozolimskie 100, Ochota, Warszawa