Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy / Główna Księgowa

OVC sp. z o.o.

Marszałkowska 142

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie kompleksowej, zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi, obsługi rachunkowej Spółki akcyjnej.

  • Kontrola formalno-rachunkowa oraz nadzór nad obiegiem dokumentów, w tym odpowiednie kwalifikowanie transakcji.

  • Terminowe sporządzanie, wysyłanie oraz rozliczanie deklaracji podatkowych VAT, JPK, CIT i inne np. GUS.

  • Organizacja i koordynacja pracy zespołu.

  • Nadzór nad kompletnością zapisów, prawidłowością rozrachunków i zamykanie miesiąca, w tym przygotowywanie bilansu i rachunku zysków i strat.

  • Analiza kont księgowych, uzgadnianie kont rozliczeniowych i rozrachunkowych oraz sporządzanie raportów i zestawień z ksiąg.

  • Przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych oraz poddawanie ich badaniu biegłego rewidenta.

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wnip.

  • Współpraca z Dyrektorem Finansowym i innymi komórkami organizacyjnymi Pracodawcy.

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku.

  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia lub pokrewne).

  • Znajomość programu księgowego Symfonia Sage.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności program Word i Excel.

  • Samodzielność, dokładność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Mile widziane oświadczenie w pracy w instytucjach płatniczych nadzorowanych przez KNF.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Opiekę medyczną i kartę Multisport.

  • Możliwość rozwoju.