Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy/Główna Księgowa

POLSKI ZWIĄZEK WĘDKARSKI OKRĘG WE WROCŁAWIUO firmie

  • Kazimierza Wielkiego 65, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

POLSKI ZWIĄZEK WĘDKARSKI OKRĘG WE WROCŁAWIU

Kazimierza Wielkiego 65

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości stowarzyszenia;

  • sporządzanie sprawozdań finansowych biura stowarzyszenia zgodnie z Polskimi Standardami Rachunkowości oraz przepisami prawa rachunkowego;

  • sporządzanie deklaracji fiskalnych, nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych - VAT, CIT, PIT;

  • sporządzanie analizy finansowej jednostek terenowych stowarzyszenia;

  • odpowiedzialność za prawidłowo prowadzoną politykę rachunkowości, optymalizację procesów księgowych i podatkowych stowarzyszenia;

  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS,) oraz bankami;

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych;

  • przygotowanie budżetu Biura realizacji budżetu;

  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawności procesów i obiegu informacji;

  • Kierowanie zespołem finansowo- księgowym;

  • Prowadzenie szkoleń i konferencji dla terenowych jednostek okręgu.

Nasze wymagania

  • Min. 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Głównego Księgowego oraz 5-letni staż na stanowiskach finansowo-księgowych;

  • Pełnego wykształcenia wyższego (ekonomia, finanse, rachunkowość);

  • Dobrej znajomości podatku Vat i podatków dochodowych w zakresie funkcjonowania stowarzyszenia;

  • Znajomości narzędzi informatycznych (w tym programu symfonia);

  • Dobrej organizacji pracy;

  • Odpowiedzialności, rzetelności i zaangażowania;

To oferujemy

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę zatrudnienie na podstawie umowy o pracy w pełnym etacie;

  • możliwości rozwoju;

  • dobre warunki pracy.

Niezbędne dokumenty i oświadczenia:

- Życiorys/CV i list motywacyjny;

- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania w zakresie wykształcenia;

- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania w zakresie stażu pracy i doświadczenia zawodowego;

- Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych;

- Oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne lub dyscyplinarne;

- Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku kierowniczym;

- Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach przeprowadzenia konkursu na stanowisko Głównego Księgowego;

- Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego.

Termin i miejsce składania dokumentów :

- Dokumenty należy złożyć do dnia 05.05.2021 r. do godziny 14:00

- Dokumenty należy złożyć osobiście w sekretariacie Biura ZO PZW Okręg we Wrocławiu lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected]

- Osoby spełniające kryteria zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

- PZW Okręg we Wrocławiu zastrzega sobie prawo do odwołania lub unieważnienia Konkursu, a także zmiany terminu składania aplikacji bez podawania przyczyny.