Logo Pracuj.pl

Główny księgowy/ Główna księgowa

E-MOTO SP. Z O.O.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie ksiąg
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów
  • Przygotowywanie raportów dla GUS, US, NBP, INTRASTAT
  • Rozliczenia transakcji międzynarodowych import/export/ WDT
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie operacji bankowych w PLN i w walutach, rozliczanie różnic kursowych;
  • Zamykanie księgowe miesiąca (PK, listy płac, rezerwy itp.)
  • Przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego spółki
  • Okresowe uzgadnianie zapisów i sald na kontach
  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Spółki
  • Monitorowanie zmian w zakresie prawa podatkowego i UoR,
  • Obsługa audytów księgowych i podatkowych
  • Komunikacja z Klientami i kontrahentami Spółki
  • Nadzór nad prawidłowym rozliczeniem wynagrodzeń dla pracowników i deklaracji składanych do ZUS

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4-5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie średnie zawodowe lub wyższe
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (PIT/CIT/VAT)
  • Znajomość rozliczeń ekonomicznych i podatkowych transakcji międzynarodowych import/export, transakcje UE,
  • Umiejętność budowania relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność, systematyczność, zaangażowanie i pracowitość
  • Dobra organizacja pracy, dokładność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i nauki
  • Wsparcie w poszerzaniu wiedzy: szkolenia, możliwość dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje, możliwość udziału w bezpłatnych kursach językowych
  • Przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

E-MOTO Sp. z. o.o. jest wiodącym dystrybutorem części zamiennych do aut francuskich (Citroen, Peugeot, Renault) i działa na rynkach międzynarodowych od 2002 roku.

W związku z intensywnym rozwojem Spółki obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy w nowej siedzibie firmy we Wrocławiu na stanowisko: Główny księgowy/ Główna księgowa .

Bardzo prosimy o składnie aplikacji do klikając na przycisk Aplikuj znajdujący się na dole ogłoszenia.

Główny księgowy/ Główna księgowa, Wrocław