Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny księgowy / Główna księgowa

E-MOTO SP. Z O.O.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie ksiąg

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych

  • Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów

  • Przygotowywanie raportów dla GUS, US, NBP, INTRASTAT

  • Rozliczenia transakcji międzynarodowych import/export/ WDT

  • Ewidencjonowanie i rozliczanie operacji bankowych w PLN i w walutach, rozliczanie różnic kursowych

  • Zamykanie księgowe miesiąca (PK, listy płac, rezerwy itp.)

  • Przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego spółki

  • Okresowe uzgadnianie zapisów i sald na kontach

  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Spółki

  • Monitorowanie zmian w zakresie prawa podatkowego i UoR

  • Obsługa audytów księgowych i podatkowych

  • Komunikacja z Klientami i kontrahentami Spółki

  • Nadzór nad prawidłowym rozliczeniem wynagrodzeń dla pracowników i deklaracji składanych do ZUS

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4-5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie średnie zawodowe lub wyższe

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (PIT/CIT/VAT)

  • Znajomość rozliczeń ekonomicznych i podatkowych transakcji międzynarodowych import/export, transakcje UE

  • Umiejętność budowania relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym

  • Doskonała umiejętność organizacji pracy

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność, systematyczność, zaangażowanie i pracowitość

  • Dobra organizacja pracy, dokładność

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i nauki

  • Wsparcie w poszerzaniu wiedzy: szkolenia, możliwość dofinansowania kursów podnoszących kwalifikacje, możliwość udziału w bezpłatnych kursach językowych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

E-MOTO Sp. z. o.o. jest wiodącym dystrybutorem części zamiennych do aut francuskich (Citroen, Peugeot, Renault) i działa na rynkach międzynarodowych od 2002 roku.

W związku z intensywnym rozwojem Spółki obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy w nowej siedzibie firmy we Wrocławiu na stanowisko: Główny księgowy / Główna księgowa.

Przewiń do profilu firmy

Bardzo prosimy o składanie aplikacji klikając na przycisk Aplikuj szybko znajdujący się na dole ogłoszenia.