Logo Pracuj.pl

Główny Księgowy / Główna Księgowa

P.U.P. "KON-REM" SP. Z O.O.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych spółki z o.o.
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • przygotowywanie i wysyłanie deklaracji VAT, JPK, CIT, podatku od nieruchomości, PCC oraz innych deklaracji i sprawozdań ustawowych
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa), podatkowych i statystycznych do GUS
  • monitorowanie sald należności i zobowiązań
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad Działem Finansowo-Księgowym w tym nad sprawami kadrowo-płacowymi
  • przygotowywanie zestawień, raportów miesięcznych na potrzeby Zarządu oraz innych instytucji zewnętrznych
  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia lub pokrewne /certyfikaty/
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku głównego księgowego w firmie z pełną księgowością
  • biegła znajomość aktualnych przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz innych przepisów systemowych,
  • znajomość programu księgowego Yuma (instruktaż i szkolenie przez firmę "Yuma") oraz pakietu MS Office (w tym MS Excel),
  • uczciwość, sumienność, umiejętność podejmowania decyzji, dokładność, terminowość,
  • mile widziane prawo jazy kat. B

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku, wdrożony system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samodzielne stanowisko pracy
  • pracę w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej.

O nas

PUP KON-REM Sp. z o.o. jest największą wrocławską firmą działającą na rynku usług dźwigowych od 1990 r. Specjalizujemy się w usługach dźwigowych w zakresie: projektowania i kompletacji, montaży, remontów, modernizacji, wymiany oraz konserwacji urządzeń transportu bliskiego.

Główny Księgowy / Główna Księgowa, Wrocław