Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny księgowy / Główna księgowa

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2019-01-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JAMP sp. z o.o.

    Firma z branży budowlanej o specjalności elektroenergetyka w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami.
    • Prowadzenie rozliczeń z ZUS i US, sporządzanie deklaracji podatkowych wymaganych przepisami prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT, Płatnik i inne).
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,ZUS,GUS i inne).
    • Nadzór właściwego obiegu, kompletowania, przechowywania i archiwizacji dokumentów księgowych.
    • Kierowanie małym zespołem współpracowników
    • Monitorowanie zmian w zakresie przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych i ustaw ZUS.
    • Współpraca z innymi działami firmy.
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, WNiP, rozliczanie księgowe leasingów, doradztwo z zakresu księgowości i prawa podatkowego,
    • Przeprowadzenie rocznej inwentaryzacji aktywów i pasywów,
    • Dekretacja i księgowanie operacji finansowych oraz kontrola prawidłowości księgowania dokumentów pod względem bilansowym i podatkowym;
    • Weryfikacja i kontrola poprawności zapisów na kontach,
    • Weryfikacja dokumentów pod względem podatkowym i rachunkowym,
    • Uzgadnianie sald rozrachunków z kontrahentami,
    • Wykonywanie procedur zamknięcia miesiąca,
    • Nadzór nad rozliczeniami VAT;
    • Tworzenie, wdrażanie i aktualizowanie procedur związanych z funkcjonowaniem obszaru księgowego,
    • Inicjowanie działań w zakresie optymalizacji procesów księgowych i organizacyjnych działu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe.
    • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku głównej księgowej/głównego księgowego.
    • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości, przepisów ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz pozostałych przepisów niezbędnych do realizacji obowiązków.
    • Dobra obsługa komputera min. pakietu office
    • Dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, umiejętność podejmowania decyzji, dokładność i terminowość.
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
    • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją w branży elektroenergetycznej;
    • Pracę w młodym dynamicznym się zespole,
    • Pozytywną atmosferę w pracy
    • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.

    Administratorem Danych Osobowych jest Jamp Sp. z o.o. ul. Zajączkowska 1 51-180 Wrocław tel. 71 3462620 mail [email protected]

    Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

    Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez  trzy miesiące od dnia przesłania CV.

    Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

    Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

    Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez grupę  JAMP, w szczególności przez Jamp sp. z o.o.  na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Jeśli wyraża Pan/ Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Grupę JAMP, w szczególności przez Jamp Sp. z o.o na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.