Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy/Główna Księgowa

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 20.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Nasza firma od ponad 25 lat realizuje kompleksowe usługi rekrutacyjne i doradcze dla biznesu. Koncentrujemy się na rekrutacji top managmentu, managerów i kluczowych specjalistów dla najważniejszych obszarów rynku. Wspieramy naszych Klientów w zakresie oceny kompetencji i potencjału pracowników, w obszarze outplacementu, opracowujemy programy rozwojowe i prowadzimy szkolenia skierowane do branży HR. W swojej ofercie mamy także usługi z zakresu Employer Brandingu, w tym międzynarodowe projekty jak Global Management Challenge i Enactus. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu.

    Naszym klientem jest stabilna i rozpoznawalna firma produkcyjna, która działa według najwyższych standardów jakościowych a swoje wyroby sprzedaje zarówno na rynek polski jak i rynki europejskie.

    Miejsce pracy: Wrocław
    AK/GK/1218
     line

    Twoje zadania:

    • wsparcie i mentoring zespołu księgowego oraz kierowanie jego pracą,
    • tworzenie sprawozdań i raportów oraz planów i prognoz finansowych, na potrzeby
    i we współpracy z zarządem,
    • terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych,
    • prowadzenie pełnej księgowości grupy kapitałowej i rozliczeń między poszczególnymi spółkami,
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (audytorzy, banki, urząd skarbowy), zarządem firmy oraz jednostkami wewnętrznymi,
    • współtworzenie i znajomość procedur finansowych oraz kontrola nad ich przestrzeganiem,
    • odpowiedzialność za proces rocznego zamykania sprawozdań finansowych
    • optymalizacja procesów księgowych.

    Szukamy osób, które:

    • posiadają 5 – letnie doświadczenie w księgowości w tym min. 3 lata na stanowisku managerskim,
    • znają język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
    • ukończyły wyższe studia o profilu ekonomicznym najlepiej z zakresu finansów,
    • znają zasady prowadzenia księgowości w firmach połączonych kapitałem,
    • posiadają zdolności organizacyjne i przywódcze.

    Mile widziane będą również:

    • znajomość programów finansowo-księgowych,
    • prawo jazdy kat. B,
    • uprawnienia biegłego rewidenta.

    Nasz Klient oferuje:

    • pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
    • umowę o pracę na pełen etat,
    • kartę sportową, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie,
    • kurs j. angielskiego,
    • niezbędne do pracy narzędzia ( telefon, komputer),
    • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy o stabilnej pozycji na rynku.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.
    bottom