Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy/Główna Księgowa

helio s.a. O firmie

  • Wyględy (pow. warszawski zachodni)

    Wyględy (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działu księgowości w spółce akcyjnej notowanej na GPW

  • sporządzanie rocznych i śródrocznych sprawozdań finansowych zgodnie z UoR i MSR/MSSF oraz deklaracji podatkowych, sprawozdań GUS, NBP oraz innych

  • odpowiedzialność za rozliczanie transakcji WNT/WDT oraz importowych i exportowych

  • sporządzanie dokumentacji wewnętrznej w zakresie sprawozdawczości

  • ścisła współpraca z Zarządem m.in. przygotowywanie raportów i analiz dla Zarządu

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (urzędy, firmy audytorskie)

  • współpraca z menadżerami innych obszarów

  • nadzór nad zespołem księgowym

  • odpowiedzialność za bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • należyte przechowywanie i zabezpieczanie dokumentacji finansowo-księgowej oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Biegła znajomość przepisów prawa w zakresie podatków, rachunkowości, spółek giełdowych

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 5 lat – warunek konieczny

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

  • Sumienności, dokładności i odpowiedzialności.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet socjalny uwzględniający min. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, bogaty pakiet ze środków ZFŚS

  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku

  • Szkolenia poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i ze zgranym zespołem

helio s.a.

HELIO S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą o stabilnej sytuacji rynkowej i finansowej. Czołowa pozycja na krajowym rynku bakalii, transparentność finansowa oraz pomyślne perspektyw rozwoju sprawiają, że HELIO S.A. zaliczana jest do grona najlepszych pracodawców w swoim regionie.

Przewiń do profilu firmy