Logo Pracuj.pl

Główny Księgowy

GamaplastO firmie

  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami wewnętrznymi spółki
  • odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji i prowadzenie dokumentacji podatkowej oraz rozliczeń z ZUS,
  • nadzór nad ewidencją operacji gospodarczych zgodnie z prawem bilansowym oraz podatkowym
  • sporządzanie sprawozdań finansowych Spółki (miesięcznych, kwartalnych i rocznych) oraz miesięczne raportowanie o wynikach Spółki
  • nadzór i kontrola prawidłowego rozliczenia dokumentów księgowych
  • prowadzenie spraw w zakresie ubezpieczenia majątku
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych i innych wymaganych przepisami prawa (GUS, NBP ,itp.)
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem i księgowaniem dokumentów,
  • przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy
  • współpraca z audytorem oraz innymi instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, banki itp.)
  • udział w tworzeniu procedur i regulaminów wewnętrznych
  • aktywne uczestnictwo w optymalizacji procesów księgowych i finansowych
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe(preferowane ekonomia, finanse, rachunkowość )
  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego lub zastępcy
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego (MSR,MSSF mile widziane )
  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych
  • znajomość systemu finansowo-księgowego klasy ERP
  • biegła obsługa pakietu MS Office ( w szczególności Excel)
  • rzetelność, sumienność, odpowiedzialność oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność w realizowaniu zadań
  • komunikatywność
  • umiejętność zarzadzania zespołem

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki
  • stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • przyjazna atmosferę w pracy
  • dobrego szefa - to masz gwarantowane już na starcie ;)

O nas

Firma GAMAPLAST Michał Gamalczyk Spółka Komandytowa w Gorzowie Wlkp. - producent artykułów z tworzyw sztucznych i form wtryskowych z uwagi na swój dynamiczny rozwój poszukuje pracownika na stanowisko Głównego Księgowego.

Główny Księgowy, Gorzów Wielkopolski