Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-01-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Victory Precision Technology Polska Sp. z o. o.

    Victory precision Technology Polska Sp. z o.o. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizującą się w produkcji części z tworzyw sztucznych do monitorów i telewizorów LCD/PDP przy zachowaniu wysokich standardów we wszystkich fazach produkcji.

    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    ZADANIA:

    • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przyjętymi zasadami polityki rachunkowości,
    • Nadzór nad pracą działu księgowości,
    • Budżetowanie poszczególnych obszarów działalności,
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych,
    • Sporządzenie sprawozdań do NBP i GUS,
    • Sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów z zakresu księgowości dla instytucji zewnętrznych i właścicieli,
    • Bieżąca współpraca z urzędami i instytucjami zewnętrznymi (urzędy skarbowe, banki, GUS),
    • Współpraca z audytorem spółki

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie kierunkowe (wskazane ekonomia, rachunkowość, finanse),
    • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny),
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Znajomość przepisów prawa podatkowego oraz krajowych standardów rachunkowości,
    • Praktyczna znajomość aplikacji MS Office,
    • Doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP (będzie atutem),
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, rzetelność.

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Pracę w miłej atmosferze, w profesjonalnym zespole
    • Samodzielne stanowisko

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.