Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny księgowy (k/m)

CB S.A.

  • Ozimska 2A, Chrząstowice (pow. opolski)
    Chrząstowice (pow. opolski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

CB S.A.

Ozimska 2A

Chrząstowice (pow. opolski)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za rachunkowość Spółki oraz rozliczenia podatkowe

  • Miesięczne raportowanie wyników

  • Zarządzanie 4-osobowym zespołem

  • Sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego

  • Koordynacja procesu badania sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości i zarządzaniu zespołem księgowym w firmie produkcyjno-handlowej

  • Znajomość przepisów podatkowych w zakresie CIT oraz VAT

  • Znajomość MSSF (IFRS)

  • Praktyka w rozliczaniu kosztów produkcji, sporządzaniu dokumentacji cen transferowych i zamykaniu okresów w oparciu o rezerwy

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca raportowanie i bieżącą komunikację z Grupą

To oferujemy

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę lub umowy B2B

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie składające się z podstawy i premii

  • Nagrody pieniężne za pomysły optymalizacyjne i polecenia pracownicze

  • Benefity pozapłacowe, w tym dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, zniżki przy zakupie karty Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed

CB S.A.

Od przeszło 25 lat produkujemy i dystrybuujemy specjalistyczne materiały budowlane. Nasze marki to Corotop - folie i membrany dachowe, Secco – artykuły chemii budowlanej i Rednet – m.in. siatki podtynkowe z włókna szklanego. Od grudnia 2020 roku jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Ondura

Przewiń do profilu firmy