Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy - Kierownik Działu Finansowego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Auto Compol SA, lider na rynku motoryzacyjnym, dealer samochodowy marek Renault i Dacia poszukuje osoby na stanowisko:

    Główny Księgowy/Kierownik Działu Finansowego
    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracowników księgowych;
    • Kontrola poprawności księgowań, rozliczania transakcji itp.;
    • Prawidłowe i terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych;
    • Sporządzanie sprawozdania finansowego zgodnie z ustawą o rachunkowości,
    • Tworzenie nowych i usprawnianie obecnych polityk i standardów procesów raportowania;
    • Przygotowywanie prognoz wyniku roku, planów krótko i długoterminowych;
    • Analiza kluczowych wskaźników finansowych i operacyjnych, rekomendacje dalszych działań;
    • Wsparcie kierownictwa w podejmowaniu bieżących decyzji;
    • Zapewnienie wdrożenia oraz utrzymania narzędzi kontrolingowych do pomiaru skuteczności biznesowej Spółki;
    • Reprezentowanie firmy w kontaktach z US, ZUS, GUS i Bankami,
    • Ścisła kooperacja z kierownikami działów

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie w Księgowości i Finansach;
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
    • Znajomość zasad rachunkowości finansowej oraz zarządczej;
    • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego w zakresie PIT, CIT, VAT;
    • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office;
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, wnikliwość i świadomość biznesowa;
    • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków;
    • Realny wpływ na rozwój firmy

    Aplikacje prosimy przesyłać przy pomocy przycisku APLIKUJ umieszczonego pod ogłoszeniem.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    bottom