Główny Księgowy - Kierownik Działu Finansowego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2018-02-02
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2018-03-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Auto Compol SA, lider na rynku motoryzacyjnym, dealer samochodowy marek Renault i Dacia poszukuje osoby na stanowisko:

Główny Księgowy/Kierownik Działu Finansowego
Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracowników księgowych;
  • Kontrola poprawności księgowań, rozliczania transakcji itp.;
  • Prawidłowe i terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • Sporządzanie sprawozdania finansowego zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • Tworzenie nowych i usprawnianie obecnych polityk i standardów procesów raportowania;
  • Przygotowywanie prognoz wyniku roku, planów krótko i długoterminowych;
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych i operacyjnych, rekomendacje dalszych działań;
  • Wsparcie kierownictwa w podejmowaniu bieżących decyzji;
  • Zapewnienie wdrożenia oraz utrzymania narzędzi kontrolingowych do pomiaru skuteczności biznesowej Spółki;
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z US, ZUS, GUS i Bankami,
  • Ścisła kooperacja z kierownikami działów

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w Księgowości i Finansach;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej oraz zarządczej;
  • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego w zakresie PIT, CIT, VAT;
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office;
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, wnikliwość i świadomość biznesowa;
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków;
  • Realny wpływ na rozwój firmy

Aplikacje prosimy przesyłać przy pomocy przycisku APLIKUJ umieszczonego pod ogłoszeniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
bottom