Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy - Kierownik działu księgowości i finansów

"MAKITA" Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów krajowych i zagranicznych

  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych

  • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji finansowej i księgowej

  • wdrażanie, aktualizowanie i usprawnianie procedur księgowo-podatkowych

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi

  • opracowywanie i udział w przygotowywaniu rocznego budżetu

  • przetwarzanie, analiza i raportowanie danych finansowych Spółki do Zarządu i wewnątrz grupy

  • wyjaśnienie stwierdzonych nieprawidłowości wpływających na wynik finansowy i rekomendowanie działań korygujących

  • zarządzanie pracą działu finansowo-księgowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość)

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku i w zarządzaniu działem księgowym

  • bardzo dobra znajomość regulacji prawnych, podatkowych oraz zagadnień z ustawy o rachunkowości

  • doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu procedur księgowych

  • umiejętność pracy z dużą ilością danych i pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy

  • zdolności komunikacyjne oraz utrzymywania dobrych relacji międzyludzkich

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym arkusza kalkulacyjnego Excel

  • mile widziany certyfikat dyplomowanego księgowego

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • niezbędne narzędzia pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • brak dress code’u

  • w piątki pracujemy krócej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie