Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny księgowy

Airstal Sp. z o.o.

10 00013 000 brutto / mies.
  • Nasienna 7, Koluszki
    Koluszki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Nasienna 7

Koluszki

Twój zakres obowiązków

Charakterystyka stanowiska:

prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych w spółce z o.o.

sporządzanie deklaracji do US, GUS

sporządzanie sprawozdań finansowych

dokonywanie operacji na kontach bankowych - zarządzanie płatnościami,

przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu

reprezentowanie spółki przed organami

zarządzanie kilkuosobowym zespołem

Nasze wymagania

 Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku

znajomość przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej,

umiejętność praktycznego zastosowania przepisów podatkowych oraz bilansowych,

doświadczenie w miesięcznych oraz rocznych zamknięciach spółek prawa handlowego,

znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych PIT, CIT i VAT,

umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych,

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

mile widziana znajomość programy ERP XL COMARCH

mile widziane doświadczenie w działaniu w Specjalnych Strefach Ekonomicznych

To oferujemy

 Oferujemy:

Stała praca na podstawie umowy o pracę

Praca w systemie jednozmianowym 8-16

Możliwość rozwoju/awansu

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

O nas

Jesteśmy  jedną z czołowych firm zajmująca się regeneracją kompresorów klimatyzacji samochodowej . Na rynku znajdujemy się od ponad 15 lat. Od niedawna  jesteśmy dostępni w nowej lokalizacji Łódzkiej Strefy Ekonomicznej znajdującej się na terenie miasta Koluszki. Poza nową, lepszą lokalizacją obecnie posiadamy nowoczesną halę produkcyjną , magazynową i biurową.