Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy

UZDROWISKO KRAKÓW SWOSZOWICE SP. Z O.O.

  • Kąpielowa 70, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kąpielowa 70

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki prawa handlowego,

  • bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych,

  • stałe usprawnianie procesów księgowych,

  • przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych oraz samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych rocznych i okresowych,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań do GUS,

  • opracowywanie analiz, planów, kalkulacji i projekcji ekonomiczno- finansowych, na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne,

  • opracowywanie projektów przepisów wewnętrznych dotyczących prowadzenia rachunkowości, zakładowego planu kont, polityki rachunkowości, obiegu i kontroli, dokumentów księgowych,

  • rozliczanie dotacji w ramach projektów finansowanych ze środków unijnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe ekonomiczne ( preferowany kierunek rachunkowość),

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku poszukiwanym lub samodzielnym stanowisku księgowego,

  • ugruntowana wiedza ogólnoksięgowa obejmująca zagadnienia z wszystkich obszarów rachunkowości,

  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (CIT, VAT),

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów z obszaru księgowości,

  • znajomość programu finansowo- księgowego SAGE,

  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),

  • dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

  • stabilne zatrudnienie.

Uzdrowisko Kraków Swoszowice to renomowany ośrodek rehabilitacyjny, którego misją jest szerzenie zdrowych nawyków i pomoc w schorzeniach narządu ruchu. Oferuje pacjentom tradycyjne leczenie uzdrowiskowe oraz nowoczesne metody rehabilitacji skojarzone z dobroczynnym działaniem surowców naturalnych w formie spersonalizowanych terapii indywidualnych z fizjoterapeutą.

Przewiń do profilu firmy