Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny Księgowy

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta - światowego lidera w dziedzinie inteligentnych automatycznych systemów logistycznych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

GŁÓWNY KSIĘGOWYNumer ref.: GK/2020/01/KRK/JC

Główne zadania:

  • Zapewnienie kompleksowej, zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi, obsługi księgowej i rachunkowej Firmy.
  • Organizacja pracy i zarządzanie 4 osobowym zespołem specjalistów w Dziale Finansowym
  • Przygotowanie analiz, sprawozdań, prognoz finansowych i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych (głównie US, GUS)
  • Kształtowanie  i realizowanie strategii finansowej Firmy
  • Monitorowanie wydatków, analizowanie przychodów, określanie odchyleń budżetowych i zgłaszanie tego do Zarządu
  • Pilnowanie terminów pism urzędowych, raportów
  • Udział w tworzeniu planów budżetowych Firmy oraz przygotowywanie raportów z ich realizacji
  • Monitorowanie prawidłowości w obszarze podatkowym

Wymagane umiejętności:

• Wykształcenie wyższe, kierunkowe -  rachunkowość, finanse

• Co najmniej 5-letnie doświadczenie  w pracy  na  stanowisku Głównego Księgowego

• Bardzo dobre zrozumienie zasad podatkowych, księgowych

• Wiedza i doświadczenie w zakresie procedur bankowych, reguł bankowych i fiskalnych

• Silne umiejętności przywódcze i umiejętność pracy w zespole

• Umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania wieloma zadaniami.

• Biegła znajomość języka angielskiego jest koniecznością- B2/C1, znajomość języka włoskiego będzie mile widziana

• Doświadczenie w środowisku  SAP mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na Umowę o Pracę bezpośrednio w strukturach u Klienta
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, prywatna opieka medyczna, karta fitness i inne świadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku międzynarodowym
  • Przyjazna atmosfera
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne