Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy

Stella Nutrition Sp. z o.o.O firmie

  • Kraśnik, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Stella Nutrition Spółka z o. o. specjalizuje się w produkcji suplementów diety, wyrobów medycznych oraz środków spożywczych. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie w procesie od koncepcji do wdrożenia gotowego produktu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu w zakładzie produkcyjnym w Kraśniku (woj. lubelskie) na stanowisku

Opis stanowiska:

  • Rzetelne, terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej na podstawie obowiązujących przepisów prawa i ustawy o rachunkowości,
  • Terminowe sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych oraz ich korekt na podstawie obowiązujących przepisów prawa (PIT, VAT i podobnych)
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych w spółce
  • Tworzenie wewnętrznych procedur dotyczących działu finansowo-księgowego,
  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji do audytów i kontroli skarbowych
  • Nadzór nad sporządzaniem i podpisywaniem rocznych jednostkowych sprawozdań finansowych
  • Nadzór nad czynnościami związanymi z zamknięciem miesiąca, kwartały czy roku, sporządzaniem odpowiednich raportów, w tym sprawozdań statystycznych (GUS)

Wymagania:

  • Biegła znajomość przepisów o rachunkowości, przepisów ustawy o podatku dochodowym oraz przepisów VAT, a także przepisów dot. ZUS
  • Niezbędne doświadczenie przy obsłudze firm produkcyjnych i prowadzeniu księgowości zarządczej takich jednostek
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań, realny wpływ na rozwój organizacji
  • Miła atmosfera pracy oraz możliwości rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne