Oferta pracy

Główny Ksiegowy / Księgowa

POSTI S.A.O firmie

  • Gniezno

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Kierownik

Dynamicznie rozwijającą się Spółka z kapitałem zagranicznym poszukuje kandydatów na stanowisko:

GŁÓWNY KSIEGOWY / KSIĘGOWA

Obowiązki:

  • prowadzenie pełnej rachunkowości  Spółki zgodnie z  obowiązującą ustawą o rachunkowości i standardami  rachunkowości,
  • przygotowanie  sprawozdań finansowych
  • odpowiedzialność za rozliczenia podatkowe oraz sporządzanie  deklaracji podatkowych (CIT, VAT i innych),
  • sporządzanie i weryfikacja  deklaracji podatkowych oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (US, NBP, GUS),
  • współpraca z audytorem i instytucjami zewnętrznymi: US, GUS, NBP, ZUS
  • kontrola poprawności księgowań, kontrola formalno – rachunkowa dokumentów
  • raportowanie  finansowe na potrzeby Zarządu Spółki
  • aktywne uczestnictwo przy kontroli  kosztów
  • udział  w przygotowaniu budżetu rocznego oraz okresowych prognoz,
  • monitorowanie zmian w zakresie  przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych
  • zarządzanie zespołem księgowym

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe o profilu finanse, rachunkowość, ekonomia,
  • min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego
  • umiejętność praktycznego stosowania przepisów ustawy o rachunkowości
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość systemu CDN

Oferujemy

  • stałą pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w dynamicznym zespole i rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą dotyczą ochrony danych osobowych w ciągu 30 dni od dnia ukazania ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy