Logo Pracuj.pl

Główny Księgowy/Księgowa

Kurp Office Sp. z o.o.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe i zgodne z polskim ustawodawstwem prowadzenie księgowości,
  • Poprawne rozliczenia podatkowe, przygotowywanie analiz finansowych i raportów,
  • Sprawozdawczość finansowa (statutowa, grupowa),
  • Kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości zapisów księgowych,
  • Koordynacja procesu zamknięcia ksiąg rachunkowych,
  • Odpowiedzialność za sprawne działanie księgowości w firmie,
  • Tworzenie i modyfikowanie instrukcji i procedur regulujących ewidencję zdarzenia gospodarcze,
  • Nadzór i organizacja pracy podległego 10-osobowego zespołu księgowego,
  • Dobra znajomość zagadnień kadrowo – płacowych,
  • Kontrola prawidłowości naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie list płac.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne o profilu rachunkowości lub ekonomiczne poparte dodatkowymi kwalifikacjami kierunkowymi,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie zawodowe w biurze rachunkowym,
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i IFRS,
  • Doświadczenie i umiejętność zarządzania zespołem,
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie,
  • Dobra znajomość języka francuskiego mile widziana,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office a zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego,
  • Wymagana znajomość systemu ERP Optima,
  • Mile widziana znajomość zagadnień branży transportowej lub produkcji.

To oferujemy

  • Praca w biurze w Łodzi,
  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów dodatkowych,
  • Możliwość brania udziału w międzynarodowych projektach księgowych,
  • Profesjonalne środowisko pracy

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Kurp Office Sp. z o.o.

Kurp Office Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającym się biurem rachunkowym obsługującym małe i średnie podmioty z polskim i zagranicznym kapitałem. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych obsługuje firmy z dowolnego miejsca, stwarzając w ten sposób przyjazne warunki pracy swoim pracownikom, pozostając jednocześnie dostępnym dla swoich klientów 24 H na dobę 7 dni w tygodniu.

Główny Księgowy/Księgowa, Gorzów Wielkopolski