Ta oferta pracy jest nieaktualna od 177 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Księgowy / Księgowa

  • Kalisz, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GFC S.A.

    GFC S.A.

    z siedzibą w Warszawie
    poszukuje kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Kalisz

    Obowiązki:

    • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości,
    • Prowadzenie pełnej rachunkowości organizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych,
    • Sporządzanie i analizowanie sprawozdań finansowych oraz ustalanie wyniku finansowego zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • Sporządzanie raportów i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP itp.),
    • Przestrzeganie zasad rozliczeń finansowych i zapewnienie należytej ochrony wartości pieniężnych,
    • Zabezpieczanie prawidłowości umów pod względem (finansowym i podatkowym),
    • Nadzór nad dokumentacją, umowami handlowymi, procesem przygotowywania płatności, rozliczeniem delegacji zagranicznych itp.,
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
    • Odpowiedzialność za aktualizację polityki rachunkowości,
    • Optymalizacja procesów księgowych oraz procesu archiwizacji dokumentów,
    • Nadzorowanie terminowości płatności zobowiązań i wpływu należności,
    • Kontrolowanie wydatków i zapewnianie efektywnego wykorzystywania zasobów finansowych,
    • Tworzenie i analiza okresowych bilansów zamknięcia,
    • Nadzorowanie prawidłowości rozliczeń z budżetem i ZUS.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenie kierunkowe,
    • Certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów,
    • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale księgowym,
    • Posiadanie praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu podatku VAT, sporządzania deklaracji CIT,GUS, PIT,
    • Doświadczenia we współpracy z Zarządem Spółki w zakresie doradztwa w sprawach księgowych, podatkowych, oraz tworzenia niezbędnych raportów i analiz.

    Oferujemy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,
    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,
    • Narzędzia pracy,
    • Pracę w miłej atmosferze.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GFC S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest GFC S.A.z siedzibą w Warszawie przy ul. Bonifraterskeiej 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.