Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy/Księgowa

Duda Development O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie sprawozdań finansowych wg Ustawy o Rachunkowości

  • sporządzanie kwartalnych skonsolidowanych sprawozdań finansowych

  • prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych i rozliczeń podatkowych oraz wypełnianie obowiązków sprawozdawczych

  • przygotowanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków, innych działów (we współpracy z działem controllingu)

  • optymalizacja procesów księgowych pod względem jakości, terminowości, wydajności oraz bezpieczeństwa

  • prowadzenie procesu PTP, OTC, RTR, GL

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • zbudowanie i zarządzanie zespołu księgowego

  • wsparcie controllingu w rozwoju narzędzi BI

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie księgowości

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub 7-letnie doświadczenie w księgowości

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym

  • bardzo dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word) oraz systemów księgowych, mile widziane doświadczenie z narzędziami BI

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie deweloperskiej (firma rodzinna)

  • udział w reorganizacji procesu księgowego i przejęcie funkcji do wewnątrz organizacji

Duda Development

Jesteśmy deweloperem realizującym projekty mieszkaniowe i komercyjne na terenie całego kraju. W związku ze wzrostem skali działalności oraz wzrostem wymagań w obszarze księgowym i finansowym szukamy ambitną osobę która dołączy do naszego zespołu i stworzy dział księgowości w ramach firmy.

Przewiń do profilu firmy