Logo Pracuj.pl

Główny Księgowy / Księgowa

Hegelmann GroupO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hegelmann Group

Michalczyka 5

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • Dokonanie, nadzór i kontrola wszystkich operacji i płatności w firmie;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji i informacji podatkowych zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego;
  • Aktywne uczestnictwo we wdrożeniu procesów oraz systemu księgowego zgodnie z potrzebami firmy oraz prawem podatkowym;
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków, oraz instytucji zewnętrznych;
  • Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP).

Nasze wymagania

  • minimum 4-5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku pracy;
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia);
  • znajomość programu Optima warunek konieczny;
  • znajomość pakietu Microsoft Office;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
  • znajomość języka rosyjskiego mile widziana;
  • wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego popartego doświadczeniem zawodowym;
  • doświadczenie w branży transportowej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Przyjazna i pomocna kultura biznesu
  • Pakiet świadczeń

Poszukujemy doświadczonej, odpowiedzialnej i pracowitej osoby na stanowisko pracy Specjalista ds. księgowości, w jednej z największych w rejonie, prężnie rozwijającej się firmie transportowej Hegelmann Transporte Sp z o.o. która należy do Hegelmann Group, posiadającej filie w całej Europie.

Główny Księgowy / Księgowa, Michalczyka 5, Wrocław