Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy/Księgowa

9AND7 Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rachunkowości jednostki;

  • wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi;

  • dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym oraz kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych;

  • sporządzanie list płac i raportów ZUS;

  • sporządzanie okresowych sprawozdań budżetowych, raportów, zestawień i analiz;

  • odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • umiejętności analityczne;

  • reprezentowanie firmy przed Urzędami;

  • ścisła współpraca z Kierownikami i pracownikami;

  • kontrola nad pracownikami ze wszystkich działów Spółki;

  • obsługa finansowa Spółki - tworzenie zestawień kosztowych, kontrola zapisów księgowych, rozliczanie projektów.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego w Spółkach z o.o. w firmie o profilu budowlanym - warunek konieczny;

  • samodzielność, stanowczość i konsekwencja w działaniu, zorientowanie na wyniki i realizację wyznaczonych celów;

  • znajomość zasad analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw;

  • wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne i interpersonalne;

  • gotowość podjęcia zatrudnienia w ramach prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej.

To oferujemy

  • dobre i stabilne warunki współpracy;

  • pracę w zgranym i inspirującym zespole;

  • współpracę w międzynarodowych projektach luksusowych nieruchomości;

  • możliwość rozwoju zawodowego w kontakcie ze światowymi trendami;

  • preferowana współpraca B2B, ew. inne formy do uzgodnienia;

  • praca na ¼ etatu.

Spółka 9AND7 zajmuje się obrotem nieruchomości i kompleksową rewitalizacją kamienic.

W związku z rozwojem projektu poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem klikając w przycisk „Aplikuj”