Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny księgowy / księgowa

YPS SP. Z O.O.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie księgowości dla kilku Spółek;

  • Przegląd polityki rachunkowości pod względem zgodności z przepisami oraz charakterem działalności firmy;

  • Prowadzenie polityki podatkowej oraz optymalizacja podatkowa;

  • Standaryzacja, optymalizacja i aktualizacja procesów i procedur księgowych;

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych;

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych;

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz audytorami;

  • Zarządzanie działem księgowości,

  • Opracowanie i wdrożenie procedur, usprawnień systemu księgowego i procesów księgowych;

  • Raportowanie na potrzeby wewnętrzne;

  • Udział w tworzeniu strategii finansowej firmy;

  • Współpraca z audytorami oraz instytucjami kontrolującymi w zakresie prowadzonych audytów i kontroli;

  • Kontakt z klientami w celu efektywnej realizacji usług prowadzenia księgowości oraz rozliczeń podatkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie zawodowe w biurze rachunkowym 3-letnie, w tym minimum 1 rok pracy przy sporządzaniu deklaracji VAT oraz wyliczaniu zaliczek na CIT,

  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • Doświadczenie i umiejętność zarządzania zespołem,

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office a zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego,

To oferujemy

  • umowa o pracę

  • stabilna, inspirująca praca z młodymi ludźmi

  • możliwość rozwoju

  • biuro w centrum Wrocławia,

  • kontakt z wpływowymi Inwestorami, klientami wysokiej rangi