Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy

PAŃSTWOWE PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE AGOTO firmie

  • Beskidzka 54, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PAŃSTWOWE PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE AGOT

Beskidzka 54

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości w zgodzie z polskimi przepisami rachunkowości,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz sprawozdań statystycznych,

  • nadzór i kontrola nad księgami rachunkowymi, analiza danych w systemie księgowym, kontrola księgowań, odpowiedzialność za proces zamknięcia ksiąg,

  • nadzór nad rozliczeniami kadrowo-płacowymi,

  • nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów księgowych w firmie,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi (m.in. zapewnienie kompletności i terminowości w zakresie sprawozdawczości do GUS, ZUS oraz organu założycielskiego),

  • opracowywanie, wdrażanie i usprawnianie procedur związanych z funkcjonowaniem firmy,

  • monitorowanie zmian w przepisach podatkowych,

  • odpowiedzialność za potwierdzanie sald oraz rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego,

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa rachunkowego i podatkowego,

  • znajomość zagadnień kadrowo-płacowych

  • znajomość oprogramowania Sage,

  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w miłej atmosferze, w przyjaznym zespole,

  • możliwość rozwoju w obszarze księgowości.

O nas

Jesteśmy doświadczoną firmą odzieżową o wieloletniej tradycji. Posiadamy dwie szwalnie wyposażone w wyspecjalizowany park maszynowy przystosowany do szycia różnorodnej produkcji. Do naszych stałych zleceniodawców należą między innymi służby mundurowe (wojsko, więziennictwo, policja), szpitale, hotele oraz ośrodki wypoczynkowe.