Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Księgowy

Primulator Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, księgowanie amortyzacji,

  • Bieżący nadzór, weryfikacja i księgowanie faktur kosztowych i dokumentów memoriałowych,

  • Sporządzanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych wg ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz zgodnie z przyjętymi zasadami polityki rachunkowości,

  • kalkulacja CIT, podatku od nieruchomości i podatku odroczonego oraz innych podatków wynikających z przepisów prawa,

  • przygotowanie i składanie deklaracji JPK,

  • sporządzanie raportów dla Zarządu,

  • sprawozdawczość GUS i NBP,

  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP) oraz firmą audytorską,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,

  • wsparcie oraz doradztwo z zakresu podatków i finansów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w obszarze rachunkowości/finansów,

  • Doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego lub podobnym – minimum 5 lat (warunek konieczny),

  • znajomość prawa podatkowego, handlowego i zagadnień księgowych,

  • wiedza z zakresu MSR będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość programu SAP4HANA,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • samodzielność w działaniu, skrupulatność, terminowość, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pracownicze,

  • dużą samodzielność pracy,

  • stabilne zatrudnienie oraz przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne

Primulator Sp. z o.o.

Od początku działania Primulator koncentruje się na zapewnieniu najwyższej jakości koncepcji i rozwiązań B2B dla sektora HoReCa.

Primulator powstał w 1966 roku w Oslo, a od 1991 roku lat istnieje w Polsce. Korzystając z wieloletniej wiedzy i doświadczeń europejskich oddziałów zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla kawiarni, lodziarni, cukierni, piekarni i hoteli - od technologicznej fazy projektowej lokalu, poprzez wyposażenie w sprzęt, kończąc na szkoleniach, przy zapewnieniu najwyższej jakości usług serwisowych. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Zabrzu, Gdyni, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Przewiń do profilu firmy