Oferta pracy

Główny Księgowy

SII Sp. z o.o.

  • Łódź, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
  • rekrutacja zdalna

W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.

Dział Księgowości Sii to ponad 20 osobowy zespół pełen pasji i zaangażowania.
Odpowiadamy za kompleksowe wsparcie firmy w zakresie księgowości. Na co dzień pracujemy w modelu hybrydowym pozwalającym na pracę z domu jak i z biura Sii.
Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi IT – rozwiązań klasy ERP. Jeśli chcesz pracować w przyjaznej atmosferze, dzielić się wiedzą i doświadczeniem – dołącz do nas!

Główny KsięgowyNumer ref.: 211228-39WU9

Twoje zadania:

  • Zarządzanie i nadzorowanie pracy Zespołu Księgowości
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z Ustawą o Rachunkowości oraz obwiązującymi przepisami prawa
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań do GUS, NBP oraz INTRASTAT
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT)
  • Odpowiedzialność za proces miesięcznego, półrocznego i rocznego zamykania ksiąg
  • Nadzór nad poprawnością dokumentacji finansowo - księgowej, kontrola formalno-prawna i rachunkowa dokumentów oraz ich prawidłowa kwalifikacja
  • Nadzór nad księgowymi i podatkowymi aspektami działalności spółki i spółek powiązanych
  • Przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego
  • Monitorowanie zmian w przepisach i odpowiednie dostosowanie sposobu funkcjonowania spółki do obowiązujących przepisów
Twoje umiejętności:
  • Doświadczenie w zarządzaniu działem księgowym
  • Wysokie kompetencje w zakresie zarządzania Zespołem
  • Doskonała organizacja pracy i cechy przywódcze
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • Znajomość pracy z systemem klasy ERP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w spółkach usługowych
  • Otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności
  • Doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów ze środków publicznych, grantów lub dotacji
Dlaczego warto do nas dołączyć?
  • Najlepsze Miejsce Pracy od 2015 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły
  • Dziesiątki fascynujących projektów - dla prestiżowych marek z całego świata w różnorodnych technologiach
  • Stabilność zatrudnienia - Kończy się Twój projekt? Chcesz go zmienić? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację – Job Changer
  • Stabilność finansowa - 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów
  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz
  • Ponad 5 000 ekspertów - od których możesz się uczyć i dzielić doświadczeniem
  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników
  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej
  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A
    lub zdalnie
  • Przyjazna kadra menadżerska - szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”
  • Autentyczne wartości - to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia
  • Fantastyczna atmosfera - stworzona przez wszystkich Sii
    Power People

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne