Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny księgowy

WIDZEW ŁÓDŹ S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi oraz gospodarki finansowej Klubu

  • księgowanie faktur sprzedażowych i kosztowych

  • kontrola rozrachunków

  • udział w uzgadnianiu rejestrów VAT

  • sporządzanie dokumentacji finansowej na potrzeby licencji

  • organizacja pracy w zakresie księgowości

  • sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych

  • nadzór nad ewidencją transakcji

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi i partnerami finansowymi

  • sprawowanie kontroli formalno-prawnej, rachunkowej i merytorycznej dokumentów księgowych i innych powodujących skutki finansowe oraz ich obiegu

  • wykonywanie usług kadrowo - płacowych

  • udział w ulepszaniu systemu raportowania, planu kont, procedur finansowo-księgowych oraz bieżącym raportowaniu sytuacji Spółki

  • analiza zawieranych umów pod kątem finansowym i księgowym, wsparcie - o ile będzie wymagane - ich realizacji na etapie zawierania

  • nadzór nad prowadzoną inwentaryzacją majątku Klubu

  • współpraca z organami kontroli wewnętrznej i zewnętrznej

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima – warunek konieczny

  • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku lub pokrewnym co najmniej 3 lata

  • wyższe wykształcenie (preferowany kierunek: rachunkowość lub finanse)

  • wiedza poparta praktycznym doświadczeniem z zakresu rachunkowości

  • asertywność, samodzielność, rzetelność i umiejętność analitycznego myślenia

  • dobra znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych

  • umiejętność planowania i organizacji pracy

  • dobra znajomość narzędzi informatycznych

  • poszanowanie dla tradycji i wartości Widzewa

To oferujemy

  • uczestnictwo w unikalnym projekcie w obszarze sportu z możliwością rozwoju osobistego

  • stanowisko dające realny wpływ na kształtowanie działań Klubu w obszarze finansów

  • bliską współpracę z osobami doświadczonymi w obszarze finansów (prezes,właściciel Klubu)

  • pracę wśród osób ukierunkowanych na wspólny cel

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę/B2B

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

O nas

Szukamy osoby do pracy na stanowisku głównego księgowego - osoby, dla której praca to pasja i która dołoży z nami swoją cegiełkę do budowy Wielkiego Widzewa.

Na ścieżce odbudowy potęgi Widzewa jedną z istotnych kwestii jest obszar księgowości

i finansów - ze szczególnym zwróceniem uwagi na planowanie i kontrolę kosztów.